O mnie

Magię słów i zapachu książek odkryłam, kiedy byłam dziewczynką – nieustannie zatopioną w świecie myśli i niepohamowanej wyobraźni. Wtedy powstała moja pierwsza mała książeczka, którą ozdobiłam własnoręcznymi ilustracjami. Niedługo później zrozumiałam, że chcę pisać. Niestety zawsze, gdy tylko pojawiała się ta myśl, czułam, że jeszcze nie będę potrafiła robić tego tak, jakbym chciała. Jakaś cząstka mnie domagała się perfekcjonizmu. Każde wyplute z mojej głowy słowo miało tworzyć zaskakującą całość. Kilkanaście lat później rozpoczęłam przygodę ze słowem, dzięki której jestem tutaj.

Wiosną 2015 roku powstał mój pierwszy blog, natomiast zimą tego samego roku stworzyłam NOCNĄ KAWĘ. Jako, że ciągnęło mnie zawsze do dłuższych form, przeszłam także kurs pisania prozy. Zdobyłam podczas trwania kursu wiedzę, z której korzystam również pisząc krótsze treści.

W pisaniu oraz w pozostałych życiowych celach wspiera mnie mój narzeczony, który pojawia się czasem w tekstach zamieszczanych na blogu. Lubię dzielić się tym, co nas spotyka, poróżnia i cieszy, a przede wszystkim tym, co w nas nowego odkrywam. Poza miłością łączy nas radość z używania sobie na siłowni i… Właściwie to nic więcej. Kosmicznie się różnimy i dobrze nam z tym.

Oprócz pisania, jestem także fanką czytania, szczególnie kryminałów Camilli Läckberg i wszystkiego innego, co nawinie mi się pod rękę. Nie gardzę żadną treścią, pod warunkiem, że autor tworząc ją nie gardził moimi zdolnościami do przetwarzania informacji i poczuciem smaku. Lubuję się w marketingu i mam nadzieję łączyć z nim swoją przyszłość, tak jak z twórczością literacką. Poza tym studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, wcześniej studiowałam na tej samej uczelni Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Piszę raczej z naciskiem na kobiece sprawy, ale znajdą się też u mnie teksty, które chętnie przeczyta niejeden mężczyzna. Babski umysł to zaskakująco trudny element, o którym powinien wiedzieć jak najwięcej każdy, kto tylko ośmieli się z nim choćby na chwilę spoufalić.

Znajdziesz mnie na FacebookuInstagramie i  G+.

Obrastam szczęściem, kiedy dowiaduję się, że zostajesz ze mną na dłużej!

M.